Neohodnoceno

Primos okamžitě nastavitelná střelecká hůl - BIPOD Gen.3

Nová otočná pistolová rukojeť s ergonomicky tvarovaným gripem nový systém rychlého odpojení "V" s integrovaným zámkem pevnější a odolnější konstrukce.

Skladem (1 ks)
Kód: 1039
Značka: Primos
3 749 Kč –50 % 1 874 Kč
Kategorie: Lovecké potřeby
Záruka: 2 roky
Okamzite nastavitelna strelecka hul PRIMOS BIPOD Gen 3
Výprodej
3 749 Kč –50 %

POPIS PRODUKTU:

  • nová otočná pistolová rukojeť s ergonomicky tvarovaným gripem
  • nový systém rychlého odpojení "V" s integrovaným zámkem
  • pevnější a odolnější konstrukce
  • lehčí a pevnější nohy s tišším vysouváním
  • vyklopení nohou do 60° úhlu
  • možnost použití jako stativ
  • výška nastavitelná od 61 do 155 cm

 

Nová a vylepšená třetí generace světově proslulé střelecké dvojnožky- PRIMOS BIPOD. Poskytne vám dokonalou stabilitu, která je velmi důležitá pro úspěšný zásah.

Novinkou je modernější a propracovanější rukojeť. Nyní má komplet nový design, je ergonomicky tvarovaná, takže se perfektně drží, a je také otočná. Díky tomu rychleji zamíříte svůj cíl.

Další skvělou praktickou novinkou je systém rychlého odpojení vrchního "V". Už ho nemusíte pracně "vyšroubovat" jako u jiných modelů, když svou střeleckou hůl potřebujete změnit na stativ. Jednoduše pouze uvolníte pojistku, V-éčko odejmete a v okamžiku máte k dispozici stativ pod fotopast, kameru, fotoaparát, dalekohled, spektív, či jinou optiku.

Díky použití nové slitiny hliníku, z níž jsou vyrobeny nohy, je hůl oproti konkurenci lehčí a nohy pevnější. Také je mnohem tišší a plynulejší vysouvání a zasouvání nohou. Výhodou oproti většině konkurenčních holí je možnost vyklopení nohou až do 60° úhlu. To umožňuje střelbu i v sedu. Okamžité nastavení výšky střelecké hole probíhá pomocí stlačení páčky, bez potřeby dotahovat šrouby, jestli něco dodatečně nastavovat. Do požadované polohy tak nastavíte bipod rychle a bezproblémově jen jednou rukou. Výška je nastavitelná od 61 cm (s rozloženými nohama) do 155 cm.

Zpět do obchodu